вівторок, 23 грудня 2014 р.

Які ж  програми із багатьох вам підійтуть для написання сайту 
Notepad - замінник блокнота (на мій погляд найкращий з аналогів).





Також непогано c сайту виробника завантажити DreamWeaver MX , про який буде окрема книжка. Дрімер - це програма, якої створювалися , напевно, не менше 50 % сайтів Мережі ... а то і більше. На мій погляд , ця програма краща для швидкого і зручного створення повноцінних проектів будь-якого рівня і калібру. Дуже раджу. До речі, таблетку до цієї проги легко знаходиться на більшості софт-сайтів.



понеділок, 22 грудня 2014 р.

Введення або початки


     HTML - це звичайний, текстового вигляду файл, в якому те, що ми зазвичай бачимо на сторінках, перемежовується невидимим для перегляду з браузера  кодом. Ось цей невидимий код і є мова розмітки HTML.
     HTML - це не мова програмування, - він служить лише для розмітки сторінки, надання певного виду того чи іншого елементу, будь то таблиця, текст або картинки.
     Здійснюється це шляхом присвоєння кожному елементу своїх параметрів, які розпізнає броузер. Параметри ці можуть бути задані як для одного, так і для групи або типу елементів. Тип елементів може бути таким: таблиці, комірки, посилання, текст і т.п. Тобто щось, що можна назвати одним терміном. Окремі властивості можна привласнювати і вибраним елементам персонально.
Як це вигдялає
<html> - позначає початок . Завдяки цьому бродилка переконується, що відкривається нею саме html, а не картинка або MP3.
<head> - позначає початок "горища" (Head по-англійськи "голова").
<title>Заголовок</title> - тут вписується назва аркуша (та штука, що буде відображена в самій верхній смужці вікна дії - там, де "згорнути, розгорнути і закрити" (полку, квадрат і хрестик)).
<meta http-equiv="Содержимое-Тип" content="text/html; charset=windows-1251"> - тут вказуються службові фичи, вам це розуміти не обов'язково, за винятком останнього - "windows-1251" - це є вказівка, в якому кодуванні відображати пагу. Рекомендую ставити це саме 1251, тоді винді пага видна цілком нормальним читаним текстом, а не абракадаброю. Це не чіпати, просто запам'ятати і все.
</head> - кінець "горища" і початок "тіла" сайту.
<body> - з англійського перекладу означає "тіло".
<===тут буде знаходитися те що ви впишите але це згодом ===> - можна вписати, що завгодно. Власне, це те, що ви хочете показувати відвідувачеві.
</body> - кінець тіла.
</html> - це кінець. Цей тег завжди в самому низу і завжди самий останній .. після нього вже нічого не пишуть ...
Ось така ось структура ... Тепер перейдемо до огляду програм, які вам знадобляться при створенні HTML (рекомендую вивчити перелік і якщо що подібне трапиться - завантажити неспішним темпом)

понеділок, 2 червня 2014 р.

Веб-програмування

  Галузь веб-розробки і різновид дизайну, в завдання якої входить проектування користувальницьких веб-інтерфейсів для сайтів або веб додатків. Веб-дизайнери проектують логічну структуру веб сторінок, продумують найбільш зручні рішення подачі інформації, а також займаються художнім оформленням веб-проекту. В результаті перетину двох галузей людської діяльності грамотний веб-дизайнер повинен бути знайомий з останніми веб-технологіями і володіти відповідними художніми якостями.